Ciekawa oferta Generali

24 listopada 2011

Rynek ubezpieczeń jest rynkiem bogatym w oferty, ale dość nieprzejrzystym zwykłego niekoniecznie przyjaznym dla zwykłego klienta. Najczęściej trafiamy do agenta ubezpieczeniowego, który dla uzyskania prowizji zrobi wszystko aby tylko sprzedać swój produkt. Ubezpieczający się najczęściej nie wie jak się zachować przy wyborze ubezpieczenia. Najlepiej i najprościej zbadać kilka ofert, porównać, obliczyć koszty ubezpieczenia, najprościej poprzez zastosowanie kalkulatora ubezpieczeń. Nie dać się skołować poprzez nachalnego najczęściej agenta.
– Od jakiegoś czasu prowadzę własną firmę moim obowiązkiem jest ubezpieczenie nie tylko firmy ale również pracowników. Dlatego zainteresowany byłem ofertą ubezpieczenie grupowe na życie. Ciekawą ofertą są ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym. Chciałem się czegoś bliżej dowiedzieć o tym ubezpieczeniu, dlatego wybrałem się do jednej z firm ubezpieczeniowych w celu zapoznania się z ofertą. Dowiedziałem się, że ubezpieczenie to zapewnia ochronę życia i zdrowia szefa firmy oraz jego pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę i o to mi chodziło – powiedział jeden z przedsiębiorców.
To dobry wybór, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym stwarza także wiele  innych możliwości. Opcja oszczędnościowa pozwala na gromadzenie środków na dowolny cel w tym także na dodatkowe świadczenia emerytalne. Umowa taka zapewnia ubezpieczonemu oraz rodzinie ubezpieczonego świadczenie z tytułu śmierci oraz zdarzeń spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem lub chorobą. Ochrona ubezpieczeniowa zapewniana jest przez 24 godziny na dobę w dowolnym miejscu na świecie. I jeszcze jedno składka podstawowa i dodatkowa może być finansowana zarówno przez pracodawcę lub pracownika, albo współfinansowana przez obie strony.
Opcja ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnych stwarza pracodawcy konkretne i wymierne korzyści. Po pierwsze pracodawca może składki wliczać w koszty uzyskania przychodu, poza tym ubezpieczenie takie zwalnia pracodawcę z obowiązku wypłaty odprawy pośmiertnej. Ubezpieczenia grupowe mają niemal wszystkie szanujące się firmy ubezpieczeniowe. Bardzo ciekawą ofertę ma Generali. W firmie tej zajdą ciekawe oferty przedsiębiorcy zatrudniający kilkadziesiąt i więcej osób, ale także małe firm y zatrudniające kilka osób. Stawki również nie są wygórowane / w wielu firmach zaczynają się już od 20-25 złotych miesięcznie., wiele firm oferuje także w ekstremalnych sytuacjach zawieszanie wpłat składek ubezpieczeniowych.